Přijmeme právního asistenta/asistentku

16.2.2021

Přijmeme právního asistenta/asistentku

Právní asistent/asistentka

Naše advokátní kancelář hledá právního asistenta/ku, studenta 2.-5. ročníku právnické fakulty pro práci, která bude obsahovat zejména administrativní činnost v kanceláři a dále jednodušší právní úkony v oblasti občanského, obchodního, případně trestního práva, jako je zpracování podání, právní rešerše a asistence advokátům. Obsazení pozice může být krátkodobé v délce cca 3 měsíců s možností následné dlouhodobé spolupráce dle dohody. Preferujeme samozřejmě dlouhodobou spolupráci s možností přizpůsobení zkouškovému období. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři bez přesčasové náročnosti. Příjemný, profesionální pracovní kolektiv. Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Možnost pracovat 3-4 dny v týdnu. 

Předností uchazeče by měla být zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o práci v advokacii, odborné znalosti a chuť učit se novým věcem. Podmínkou je také slušné, loajální vystupování a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Předchozí praxe není nutností, ale výhodou. Samozřejmostí je práce na PC, Word, Excel, Outlook, Beck, atd.

Svoje životopisy případně motivační dopisy zasílejte na inzerat@mesthenelaw.cz, do předmětu uveďte: „asistent“. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.